Erik Fjermestad
       
     
Filip Krefting
       
     
Eline Fjellbirkeland
       
     
Einar Hagness
       
     
Lise Larstuvold
       
     
Per Kr. Monsen
       
     
Ida Ruth Mathisen
       
     
Siri Tvedt
       
     
Frida Dale
       
     
Eli Haugen Sandnes
       
     
Marte Guldvik
       
     
Martin Baggerud
       
     
Vigdis Bølstad
       
     
Elin Hellem
       
     
Bård Hagen
       
     
Elin Grimstvedt
       
     
Espen Dahl
       
     
Willy Hagen
       
     
Erik Fjermestad
       
     
Erik Fjermestad

Daglig leder / Master i arkitektur MNAL

E-post: erik.fjermestad@gasa.no
Telefon: 908 66 624

Diplom fra NTNU 2007.
Ansatt i GASA fra 2007 og medeier fra 2018.

Filip Krefting
       
     
Filip Krefting

Arkitektstudent

E-post: filip.krefting@gasa.no
Telefon: 993 11 077

Student ved AHO.
Praktikant hos GASA f.o.m høsten 2018.

Eline Fjellbirkeland
       
     
Eline Fjellbirkeland

Styreleder / Sivilarkitekt MNAL

E-post: eline.fjellbirkeland@gasa.no
Telefon: 932 27 628

Diplom fra NTNU 2001.
Ansatt i GASA fra 2008 og medeier fra 2012.

Einar Hagness
       
     
Einar Hagness

Sivilarkitekt MNAL

E-post: einar.hagness@gasa.no
Telefon: 908 87 191

Diplom fra AHO 1988.
Ansatt i GASA fra 2006.

Lise Larstuvold
       
     
Lise Larstuvold

Faglig leder / Sivilarkitekt MNAL

E-post: lise.larstuvold@gasa.no
Telefon: 900 40 652

Diplom fra AHO 1997.
Ansatt i GASA fra 2005 og medeier fra 2012.

Per Kr. Monsen
       
     
Per Kr. Monsen

Sivilarkitekt MNAL

E-post: per.monsen@gasa.no
Telefon: 905 75 273

Diplom fra AHO 1979.
Ansatt og medeier i GASA fra 1980.

Ida Ruth Mathisen
       
     
Ida Ruth Mathisen

Master i arkitektur

E-post: ida.ruth.mathisen@gasa.no
Telefon: 959 20 357

Diplom fra NTNU 2007.
Ansatt i GASA fra 2010.

Siri Tvedt
       
     
Siri Tvedt

Sivilarkitekt

E-post: siri.tvedt@gasa.no
Telefon: 930 62 495

Diplom fra AHO 1997.
Ansatt i GASA fra 2017.

Frida Dale
       
     
Frida Dale

Sivilarkitekt MNAL

E-post: frida.dale@gasa.no
Telefon: 906 34 178

Diplom fra NTNU 2000.
Ansatt i GASA fra 2001 og medeier fra 2009.

Eli Haugen Sandnes
       
     
Eli Haugen Sandnes

Master i arkitektur

E-post: eli.haugen.sandnes@gasa.no
Telefon: 907 51 739

Diplom fra AHO 2009.
Ansatt i GASA fra 2019.

Marte Guldvik
       
     
Marte Guldvik

Master i arkitektur

E-post: marte.guldvik@gasa.no
Telefon: 930 97 585

Diplom fra AHO 2016.
Ansatt i GASA fra 2017.

Martin Baggerud
       
     
Martin Baggerud

Sivilarkitekt MNAL

E-post: martin.baggerud@gasa.no
Telefon: 950 70 735

Diplom fra NTNU 2001.
Ansatt i GASA fra 2006 og medeier fra 2009.

Vigdis Bølstad
       
     
Vigdis Bølstad

Kontorleder

E-post: vigdis.bolstad@gasa.no
Telefon: 915 25 140

Ansatt i GASA fra 2011.

Elin Hellem
       
     
Elin Hellem

Sivilarkitekt MNAL / BREEAM-NOR AP

E-post: elin.hellem@gasa.no
Telefon: 92 45 52 85

Diplom fra BAS 2001.
Ansatt i GASA fra 2006 og medeier fra 2009.

Bård Hagen
       
     
Bård Hagen

Sivilarkitekt MNAL

E-post: baard.hagen@gasa.no
Telefon: 909 89 020

Diplom fra AHO 1981.
Ansatt og medeier i GASA fra 1997.

Elin Grimstvedt
       
     
Elin Grimstvedt

Sivilarkitekt MNAL

E-post: elin.grimstvedt@gasa.no
Telefon: 970 97 881

Diplom fra AHO 1982.
Ansatt og medeier i GASA fra 1985.

Espen Dahl
       
     
Espen Dahl

Sivilarkitekt MNAL

E-post: espen.dahl@gasa.no
Telefon: 977 90 453

Diplom fra AHO 1979. 
Ansatt og medeier i GASA fra 1980.
 

Willy Hagen
       
     
Willy Hagen

Sivilarkitekt MNAL / Interiørarkitekt NIL

E-post: willy.hagen@gasa.no
Telefon: 901 76 345

Diplom fra AHO 1979 og SHKS 1974.
Ansatt og medeier i GASA fra 1981.